Gelin Sabahlığı

Baskılı Bride Sabahlık Ve İç Elbise Seti

Vagon Dükkan

Baskılı Bride Sabahlık Ve İç Elbise Seti

275,00 TL

Baskılı Bride Sabahlık Ve İç Elbise Seti Baskılı bride sabahlık için tasarımlarımızdan beğendiğinizi seçebilirsiniz. Small, medium, large ya da xlarge seçeneklerimizden istediğini..

Baskılı Gelin Sabahlığı

Vagon Dükkan

Baskılı Gelin Sabahlığı

175,00 TL

Kişiye Özel Gelin Sabahlığı Kişiye özel gelin sabahlığı, size özel tasarladığımız baskı seçenekleri ile en güzel gelin siz olacaksınız! Beğendiğiniz tasarımlardan birini seçerek g..

Baskılı Gelin Sabahlığı, İç Elbise, Bride Taç Ve Terlik Seti

Vagon Dükkan

Baskılı Gelin Sabahlığı, İç Elbise, Bride Taç Ve Terlik Seti

450,00 TL

Gelin Sabahlık SetiGelin sabahlık seti arıyorsanız, set içeriğinde ne istediğinize öncelikle karar vermelisiniz. Gelin sabahlığı setimde iç elbise (gecelik), bride taç ve havlu bri..

Baskılı Pembe Gelin Sabahlık, Bride Taç Ve Terlik Seti

Vagon Dükkan

Baskılı Pembe Gelin Sabahlık, Bride Taç Ve Terlik Seti

350,00 TL

Baskılı Pembe Gelin Sabahlık, Bride Taç Ve Terlik Seti Baskılı Gelin Sabahlık, Bride Taç Ve Terlik Seti düğün gününüzde makyajınız yapılırken ya da bekarlığa veda partinizde size ..

Baskılı Sabahlık, İç Elbise, Bride Taç

Vagon Dükkan

Baskılı Sabahlık, İç Elbise, Bride Taç

375,00 TL

Bride Sabahlık SetiBride sabahlık setinizde neler olmalıdır, ya da neler olabilir? Bride sabahlık setiniz için öncelikle sabahlığınızın baskılı mı nakışlı mı olması gerektiğine kar..

Baskılı Sabahlık, İç Elbise, Terlik

Vagon Dükkan

Baskılı Sabahlık, İç Elbise, Terlik

375,00 TL

Gelin SabahlığıGelin sabahlığınız için baskılı modellerimizden birini beğendiyseniz, iç elbise ve terlik ile gelin sabahlığı setinizi mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Geli..

Bride Tüylü Terlik - Gelin Terliği

Vagon Dükkan

Bride Tüylü Terlik - Gelin Terliği

100,00 TL

Bride Tüylü Terlik Bride tüylü terlik gelin sabahlığınızı hem şık hem de rahat bir şekilde tamamlıyor. Bride gelin sabahlığınızın altına tüylü ve altın rengi bride yazan terlik ço..

Dantel Detaylı  İç Elbise - Beyaz Gecelik

Vagon Dükkan

Dantel Detaylı İç Elbise - Beyaz Gecelik

100,00 TL

Dantel Detaylı Sabahlık İç Elbise Sabahlığınızın içine giyeceğiniz iç elbisenin dantel detayları, sizi çok zarif gösterecek. Gelin makyajınız yapılırken, bekarlığa veda partisinde..

Gelin Sabahlığı (Kol-Etek Tüylü) ve Bride Terlik Seti

Vagon Dükkan

Gelin Sabahlığı (Kol-Etek Tüylü) ve Bride Terlik Seti

425,00 TL

Kolları ve eteği tüylü, nakışlı gelin sabahlığı ve tüylü bride terlik setimizi kaçırmayın!Gelin Sabahlığı SetiGelin sabahlığı seti evlenirken mutlaka ihtiyaç duyacağınız ürünlerden..

Gelin Sabahlığı ve Bride Taç

Vagon Dükkan

Gelin Sabahlığı ve Bride Taç

275,00 TL

Gelin Sabahlığı ve Bride TacıGelin Sabahlığı, Bride Taç ve Bileklik hediyemizle birlikte gelmektedir. Resimde görülen tüm ürünler fiyata dahildir. Kampanya döneminde ortalama..

Gelin Sabahlığı, İç Elbise ve Bride Taç Seti

Vagon Dükkan

Gelin Sabahlığı, İç Elbise ve Bride Taç Seti

375,00 TL

Gelin Sabahlığı, İç Elbise ve Bride Taç SetiGelin Sabahlığı, bride taç ve iç elbise setinizle düğününüze hazırlanırken çok güzel olacaksınız. Bileklik hediyemizle ve ücre..

Kol ve Eteği Tüylü Baskılı Gelin Sabahlığı

Vagon Dükkan

Kol ve Eteği Tüylü Baskılı Gelin Sabahlığı

325,00 TL

Kişiye Özel, Kol ve Eteği Tüylü Baskılı Gelin Sabahlığı Size özel olarak hazırlanacak beyaz ve tüylü gelin sabahlığı üzerine seçmiş olduğunuz baskı seçeneklerinden istediğiniz..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 36 (3 Sayfa)

Gelin Sabahlıkları 

Düğün gününüzde gelin kuaförünüzde hazırlıklarınızı yaparken giyeceğiniz kişiye özel gelin sabahlığı ile vereceğiniz pozlar unutulmaz olacak! En yakın arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız bekarlığa veda partinizde eğlenirken, düğün gününüzde hazırlanırken için size özel, isme özel gelin sabahlığı ve nedime sabahlığı istiyorsanız,  Vagon Dükkan'da, doğru yerdesiniz!

 

Bride Sabahlık Kişiye Özel


Baskılı ya da nakışlı gelin sabahlıkları içinden sizin tarzınıza uygun olanı mutlaka bride sabahlık modellerimizin arasından bulacaksınız. 

Baskılı bride sabahlığı tercih etmek isterseniz baskısı konusunda asla endişe etmeyin, yıkamayla çıkmaz, eskimez bile! 

Nakışlı bride sabahlık konusunda da endişelenmenize gerek yok, nakışlarımız ömürlüktür. İstediğiniz renk nakış ipi ile istediğiniz model nakış yaptırabilirsiniz. Kanatlı, taçlı, hareli, yıldızlı ya da başaklı modellerden istediğiniz model bride sabahlık kişiye özel, rüyalarınızı süsleyecek gelin sabahlığınızda olacak!

 

Gelin ve Nedime Sabahlıkları


Bride sabahlığı seti, gelin sabahlığı tüylü ve bride sabahlıklar ile nedime sabahlıkları, hepsi Vagon Dükkan’da! Düğün gününüz yaklaştı, bride sabahlık ihtiyacınız var ama hangisini almanız gerektiğini bilmiyorsunuz, kafanız da biraz karışmış olabilir. Nakışlı gelin sabahlığı, baskılı bride sabahlık, hangi model, tüylü ya da tüysüz hangisi... Kafanızı karıştırmanıza hiç gerek yok, sadece Düğün Vagonu Dükkan bride sabahlık kategorisinde biraz gezinin ve en sevdiğiniz modeli bulun! İşte bu kadar basit... 

Eğer baskılı gelin sabahlıklarını beğendiyseniz, baskılı gelin sabahlığı linkimizden sabahlığınızın tüm özelliklerini tek tek seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Hangi renk sabahlık, hangi baskı modeli, small medium large ya da xlarge beden seçeneklerinden kendinize uygun olanını seçin ve sepetinize hemen ekleyin. İç elbise, şort takımı, bride taç ya da terlik ürünlerinden istediklerinizi bride sabahlık setinize ekleyin. Siparişinizi oluşturun ve sabahlığınızla çekileceğiniz pozların keyfini çıkarın.

Nakışlı gelin sabahlıklarını beğendiyseniz; nakışlı gelin sabahlığı linkimizden beğendiğiniz nakış modelini ve nakış ipi rengini seçerek kolayca sabahlığınızı sipariş verebilirsiniz. Yine sabahlık bedenini ve setinize eklemek istediğiniz ürünler varsa onları da ekleyebilir ve bride sabahlık setinizi tüm detaylarıyla hızlıca oluşturabilirsiniz. Nakış kalitesi ile göz dolduracaksınız.

 

İsme Özel Gelin Sabahlığı 


İsme özel gelin sabahlığı için nakışlı ya da baskılı modellerimizden istediğiniz modelimizi seçebilirsiniz. Gelin sabahlığı setinize tüylü bride terlik, açık terliklerimizden, şort takımı, iç elbise ya da bride taç ekleyebilirsiniz. İç elbise sabahlığınızın altından görünmemeli, o yüzden içlik bride sabahlıktan biraz daha kısadır. 

Küçük bir not: Otriş tüyleri siz nereden alırsanız alın biraz dökülür, tüylü gelin sabahlığı almayı düşünüyorsanız bunu bilerek sipariş vermelisiniz. Evet çok güzeller ama böyle de bir özellikleri var. Eğer tüylü sabahlık alacaksanız makinada yıkama önermiyoruz, elde ya da kuru temizlemede yıkama öneriyoruz. Tüyleri biz elimizle içten dikiyoruz, eğer düğüne hazırlık ve fotoğraf çekimi işleriniz bittikten sonra sabahlığınızı evinizde de giymek isterseniz kolaylıkla dikişlerini sökerek çıkarabilirsiniz. 


Gelin Kimonosu


Gelin sabahlığı araştırıyorsanız muhtemelen gelin kimonosu ya da bride kimono kelimeleriyle karşılaşmışsınızdır. Önü açık ve kuşakla bağlanan, sabahları giyilen uzun etekli rahat kıyafete kimono deniyor, bir nevi sabahlıklar. En güzel gelin kimonosu modelleri Vagon Dükkan’da. Hemen inceleyin, tarzınızı seçin, hızlıca sitemizden siparişinizi verin!

Sabahlığın kaliteli sateninin yumuşaklığı sizi saracak. Saten sabahlığınızı üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz ve muhtemelen sadece düğüne hazırlık sürecinizde ve bekarlığa veda partinizde değil evinizde de uzun yıllar giymek isteyeceksiniz. Gelin sabahlığınızla hediye gelen bilekliğe de bayılacaksınız! Gelin Sabahlığı Vagon Dükkan’dan alınır. Vagon Dükkanı tercih eden gelinler çok mutlu, sıra sizde!