Menu
Your Cart
Outlet Ürünlerde süper fırsatlar. Şimdi incele

Pembe Bride Yazılı Gelin Sabahlığı

Pembe Bride Yazılı Gelin Sabahlığı
Yeni Ürün
Pembe Bride Yazılı Gelin Sabahlığı
437,50TL
  • Stock: In Stock
  • Model: VDBSKN005

Mevcut Seçenekler:

Pembe Bride Gelin Sabahlığı

Bride gelin sabahlığı pembe rengiyle ve taşlı 'Bride' işlemesiyle, gelin kuaföründe rahatlıkla giyebileceğiniz bir makyaj sabahlığı. Bride sabahlık ile düğün fotoğrafları çektirebilir, düğün hikayesinde giyinebilir, gelin hamamı organizasyonunuzda da Bride sabahlığınızı kullanabilirsiniz. Saten sabahlık kumaşının yumuşaklığı ve taşlı Bride yazısı ile şık bir gelin olacaksınız.

Gelin sabahlığı boyu: 88 cm Gelin sabahlığı kol boyu: 34 cm


Bride Sabahlık

Bride sabahlık denilince akla gelen ilk ürünlerden olan taşlı bride yazılı ve soft pembe renkli sabahlığımızın yanında, artık bir çok gelin kendisine özel tasarımı yapılmış, kişiye özel bride sabahlık giymek ve onunla düğün günü hazırlanmak istiyor. Hazırlanırken çekileceği fotoğrafları daha özel olsun isteyen gelinler, sabahlığın hazırlanması için vakitleri de varsa, kendilerine özel tasarımı yapılan kişiselleştirilmiş nakışlı bride sabahlık ya da baskılı gelin sabahlığı sipariş veriyor. Eğer sizin de vaktiniz varsa ve isimli bride gelin sabahlığı istiyorsanız bu linkimizi tıklayın ve hemen kendi tarzınızdaki sabahlığı sepetinize ekleyin!


Taşlı Bride Sabahlık


Vagon Dükkan ekibi olarak nakışlı ya da baskılı sabahlık üretimi yapıyoruz. Ancak taşlı bride sabahlık isteyen gelinlerimiz için bu ürünümüz çok güzel. Ya da düğün gününüze yeterince vakit kalmadıysa, size özel olmasa da taşlı bride sabahlığınız ile düğün gününüzde çok güzel olacaksınız ve düğüne hazırlık pozlarınız harika olacak.


Pembe Sabahlık

Gelin sabahlığınızın soft bir pembe renkte olmasını istiyorsanız, taşlı pembe bride sabahlık tam size göre.


Kaliteli sabahlığımızın taşları dökülme yapmaz, saten kumaşı yumuşaktır, rahatlıkla giyebilirsiniz. 

Bu mutlu gününüzde Vagon Dükkan yanınızda!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com