Nişan Tepsisi Setleri

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Nişan Tepsileri


Nişan tepsileri nişan organizasyonların en gözde parçası, bir ömür diye çıktığınız yolun başlangıcı.. Sizi birbirinize bağlayacak nişan yüzüklerinizi taşıyan nişan tepsisi sizi ve tarzınızı yansıtmalı.


Söz Tepsisi


Nişan organizasyonundan önce söz kesilecekse, söz tepsisi de yine nişan tepsisi gibi hazırlanır ve söz organizasyonunuzda söz tepsinizi kullanabilirsiniz. Birbirinize vereceğiniz sözlerinize söz tepsiniz yakışmalı.


Yüzük Tepsisi


Yüzük tepsisi halk arasında kullanılan nişan tepsisi ya da söz tepsisinin diğer adıdır.


Nişan Tepsileri Nereden Alınır? Nişan tepsileri nereden alınır diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Aradığın nişan tepsisi burada! Hemen incele, tarzına uygun nişan tepsisini bul ve siparişini ver! Söz nişan tepsisi çeşitlerini görmek için hemen tıklayın.


Nişan Tepsisini Kız Tarafı Mı Erkek Tarafı Mı Alır?


Nişan tepsisini bazı yörelerde kız tarafı hazır ederken, bazı yörelerde de erkek tarafı çiçek ve çikolatayla birlikte getirir. Tamamen yörelerin adetlerine göre değişir bu gelenek.


Nişan Tepsisinin Üzerinde Neler Olmalıdır?


Nişan tepsisi üzerinde mutlaka yüzüklerin koyulacağı bir yüzük yükseltici, bir nişan makası ve çiçek gibi tepsiyi dekore edecek bir objeye ihtiyaç vardır. Dilerseniz sizin ve nişanlınızın isimleri de tepsinize yazılabilir. 


Nişan Tepsisi Setleri


Mermer görünümlü nişan tepsisi, Ahşap kütük nişan tepsisi, kristal nişan tepsisi ya da aynalı nişan tepsisi, istediğiniz tarzda nişan tepsisi setini, kuru çiçeği, nişan makası, yüzük yükseltici ve tepsisiyle beraber set olarak alabilirsiniz. İsimlerinize özel olarak hazırlayacağımız nişan tepsisi seti nişan organizasyonunuza çok yakışacak.